Ads 468x60px

2014. augusztus 5., kedd

NB I: A 2014–2015-ös SZEZON SORSOLÁSA

1. FORDULÓ
Július 25., péntek

19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–DVSC-Teva (Tv: Sport1)*
Július 26., szombat
16.30: Budapest Honvéd–Dunaújváros PASE (Tv: MTV)
18.30: Videoton FC–Lombard Pápa Termál FC (Tv: Sport1)
18.30: PMFC-MATIAS–MTK Budapest
20.30: Szombathelyi Haladás–Újpest FC (Tv: Sport1)
Július 27., vasárnap
16.30: KTE-Phoenix Mecano–Ferencvárosi TC (Tv: MTV)
18.30: DVTK–Puskás Akadémia FC (Tv: Sport2)
20.30: MVM-Paks–Győri ETO FC (Tv: Sport2)

 
2. FORDULÓ
Augusztus 1., péntek

19.00: Puskás Akadémia FC–PMFC-MATIAS (Tv: Duna)
20.30: MTK Budapest–DVSC-Teva (Tv: Sport1)
Augusztus 2., szombat
16.30: Dunaújváros PASE–Videoton FC (Tv: MTV)
18.30: Nyíregyháza Spartacus FC–MVM-Paks (Tv: Sport1)
20.30: Kecskeméti TE–Szombathelyi Haladás
Augusztus 3., vasárnap
16.30: Lombard Pápa Termál FC–Ferencvárosi TC (Tv: MTV)
18.30: Győri ETO FC–Budapest Honvéd (Tv: Sport2)
20.30: Újpest FC–DVTK (Tv: Sport2)

3. FORDULÓ
Augusztus 8., péntek

19.00: MVM-Paks–MTK Budapest (Tv: Sport1)
Augusztus 9., szombat
16.30: Budapest Honvéd–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: MTV)
16.30: Videoton FC–Győri ETO FC
18.30: PMFC-MATIAS–Újpest FC (Tv: Sport1)
18.30: Lombard Pápa Termál FC–Kecskeméti TE*
20.30: DVSC-Teva–Puskás Akadémia FC (Tv: Sport1)
Augusztus 10., vasárnap
16.30: Ferencvárosi TC–Dunaújváros PASE (Tv: MTV) – a Chelsea elleni stadionavató miatt ezt a meccset később rendezik
18.30: DVTK–Szombathelyi Haladás (Tv: Sport2)

4. FORDULÓ
Augusztus 15., péntek

19.00: Puskás Akadémia FC–MVM-Paks (Tv: Duna)
Augusztus 16., szombat
16.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Videoton FC (Tv: MTV)
18.30: MTK Budapest–Budapest Honvéd (Tv: Sport1)
18.30: Dunaújváros PASE–Lombard Pápa Termál FC
20.30: Újpest FC–DVSC-Teva (Tv: Sport1)
Augusztus 17., vasárnap
16.30: Győri ETO FC–Ferencvárosi TC (Tv: MTV)
18.30: Szombathelyi Haladás–PMFC-MATIAS (Tv: Sport2)
20.30: DVTK–Kecskeméti TE (Tv: Sport2)

5. FORDULÓ
Augusztus 22., péntek

19.00: Budapest Honvéd–Puskás Akadémia FC (Tv: Sport1)
Augusztus 23., szombat
16.30: MVM-Paks–Újpest FC (Tv: MTV)
18.30: Videoton FC–MTK Budapest (Tv: Sport1)
18.30: Kecskeméti TE–Dunaújváros PASE
20.30: DVSC-Teva–Szombathelyi Haladás (Tv: Sport1)
Augusztus 24., vasárnap
16.30: Ferencvárosi TC –Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: MTV)
18.30: PMFC-MATIAS–DVTK (Tv: Sport2)
20.30: Lombard Pápa Termál FC–Győri ETO FC (Tv: Sport2)

6. FORDULÓ
Augusztus 29., péntek
19.00: Szombathelyi Haladás–MVM-Paks (Tv: Duna)
Augusztus 30., szombat
16.30: Újpest FC–Budapest Honvéd (Tv: MTV)
18.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Lombard Pápa Termál FC (Tv: Sport1)
18.30: PMFC-MATIAS–Kecskeméti TE
20.30: Puskás Akadémia FC–Videoton FC (Tv: Sport1)
Augusztus 31., vasárnap
16.30: MTK Budapest–Ferencvárosi TC (Tv: MTV)
18.30: Győri ETO FC–Dunaújváros PASE (Tv: Sport2)
20.30: DVTK–DVSC-Teva (Tv: Sport2)

7. forduló (Szeptember 13.):
Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia FC
Videoton FC–Újpest FC
Budapest Honvéd–Szombathelyi Haladás
MVM-Paks–DVTK
DVSC-Teva–PMFC-MATIAS
Dunaújváros PASE–Nyíregyháza Spartacus FC
Lombard Pápa Termál FC–MTK Budapest
Kecskeméti TE–Győri ETO FC 

8. forduló (Szeptember 20.)
DVSC-Teva–Kecskeméti TE
PMFC-MATIAS–MVM-Paks
DVTK–Budapest Honvéd
Szombathelyi Haladás–Videoton FC
Újpest FC–Ferencvárosi TC
Puskás Akadémia FC–Lombard Pápa Termál FC
MTK Budapest–Dunaújváros PASE
Nyíregyháza Spartacus FC–Győri ETO FC 

9. forduló (Szeptember 27.):
Ferencvárosi TC–Szombathelyi Haladás
Videoton FC–DVTK
Budapest Honvéd–PMFC-MATIAS
MVM-Paks–DVSC-Teva
Győri ETO FC–MTK Budapest
Dunaújváros PASE–Puskás Akadémia FC
Lombard Pápa Termál FC–Újpest FC
Kecskeméti TE–Nyíregyháza Spartacus FC 

10. forduló (Október 4.)
MVM-Paks–Kecskeméti TE
DVSC-Teva–Budapest Honvéd
PMFC-MATIAS–Videoton FC
DVTK–Ferencvárosi TC
Szombathelyi Haladás–Lombard Pápa Termál FC
Újpest FC–Dunaújváros PASE
Puskás Akadémia FC–Győri ETO FC
MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus FC 

11. forduló (Október 18.):
Ferencvárosi TC–PMFC-MATIAS
Videoton FC–DVSC-Teva
Budapest Honvéd–MVM-Paks
Nyíregyháza Spartacus FC–Puskás Akadémia FC
Győri ETO FC–Újpest FC
Dunaújváros PASE–Szombathelyi Haladás
Lombard Pápa Termál FC–DVTK
Kecskeméti TE–MTK Budapest 

12. forduló (Október 25.):
Kecskeméti TE–Budapest Honvéd
MVM-Paks–Videoton FC
DVSC-Teva–Ferencvárosi TC
PMFC-MATIAS–Lombard Pápa Termál FC
DVTK–Dunaújváros PASE
Szombathelyi Haladás–Győri ETO FC
Újpest FC–Nyíregyháza Spartacus FC
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest 

13. forduló (November 1.):
Ferencvárosi TC–MVM-Paks
Videoton FC–Budapest Honvéd
MTK Budapest–Újpest FC
Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás
Győri ETO FC–DVTK
Dunaújváros PASE–PMFC-MATIAS
Lombard Pápa Termál FC–DVSC-Teva
Kecskeméti TE–Puskás Akadémia FC 

14. forduló (November 8.):
Kecskeméti TE–Videoton FC
Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC
MVM-Paks–Lombard Pápa Termál FC
DVSC-Teva–Dunaújváros PASE
PMFC-MATIAS–Győri ETO FC
DVTK–Nyíregyháza Spartacus FC
Szombathelyi Haladás–MTK Budapest
Újpest FC–Puskás Akadémia FC

15. forduló (November 22.):
Ferencvárosi TC–Videoton FC
Puskás Akadémia FC–Szombathelyi Haladás
MTK Budapest–DVTK
Nyíregyháza Spartacus FC–PMFC-MATIAS
Győri ETO FC–DVSC-Teva
Dunaújváros PASE–MVM-Paks
Lombard Pápa Termál FC–Budapest Honvéd
Kecskeméti TE–Újpest FC 

16. forduló (November 29.):
Ferencvárosi TC–Kecskeméti TE
Lombard Pápa Termál FC–Videoton FC
Dunaújváros PASE–Budapest Honvéd
Győri ETO FC–MVM-Paks
Nyíregyháza Spartacus FC–DVSC-Teva
MTK Budapest–PMFC-MATIAS
Puskás Akadémia FC–DVTK
Újpest FC–Szombathelyi Haladás

17. forduló (December 6.)
DVTK–Újpest FC
PMFC-MATIAS–Puskás Akadémia FC
DVSC-Teva–MTK Budapest
MVM-Paks–Nyíregyháza Spartacus FC
Budapest Honvéd–Győri ETO FC
Videoton FC–Dunaújváros PASE
Ferencvárosi TC–Lombard Pápa Termál FC
Szombathelyi Haladás–Kecskeméti TE

0 megjegyzés:

Megjegyzés küldése